• Polub nas:

Self-publishing


Piszesz? Publikuj!
Informacje dla niezależnych autorów:

Self-publishing jest zjawiskiem nowym i obecnie jeszcze nieznanym na polskim rynku. Termin self-publishing oznacza publikowanie utworów bez udziału wydawnictwa, co daje Autorowi pełną kontrolę nad stworzonym przez siebie dziełem. Self-publishing  jest doskonałą okazją i szansą dla wszystkich autorów, którzy chcą wydać swoje publikacje w formacie cyfrowym. Do współpracy w ramach self-publishingu zapraszamy autorów publikacji, utworów literackich i innych rodzajów piśmiennictwa. Utwór wydawany w formacie cyfrowym ma takie same prawa do ochrony autorskiej, jak książka tradycyjna, otrzymuje również oznakowanie ISBN.

Co zyskuję publikując swój utwór w Virtualo?

Virtualo jest liderem polskiego rynku digitalizacji treści. Obecnie, poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji, docieramy do 6 mln Klientów. Oznacza to, że publikacja zakwalifikowana do procesu wydawniczego w Virtualo, docelowo znajdzie się we wszystkich e-sklepach, które są w sieci dystrybucji zbudowanej przez Virtualo: empik.com, Merlin.pl, Gandalf.com.pl, Legimi.com, eClicto.pl, eBook.pl i innych witrynach partnerskich.

Utwory dostarczane do dystrybucji mają format cyfrowy: EPUB, MOBI oraz PDF. Ebooki zabezpieczane są watermarkiem, dzięki czemu prawa autorskie są w najwyższym możliwym stopniu chronione.

Publikacje uzyskane w wyniku procesu wydawniczego dzięki zabezpieczeniu watermark oraz opcjonalnym udostępnieniu formatu MOBI są odczytywane przez wszystkie e-czytniki dostępne na polskim rynku. Daje to zarówno Autorowi, jak i Klientowi pewność, że nawet przy zmianie urządzenia na nowsze lub inne książka dalej będzie odczytywana bez żadnych problemów.

Aby dystrybuować e-booki za pośrednictwem Virtualo skontaktuj się z wydawnictwem E-bookowo. Po podpisaniu umowy Twoje e-booki będą dostępne w naszej sieci dystrybucji.